Shay Mitchell - Biography

8. srpna 2014 v 15:51
Celé jméno: Shannon Ashley "Shay" Mitchell
Povolání: herečka, modelka
Věk: 27
Datum narození: 10. 4. 1987
Místo narození: Toronto, Ontario, Kanada
Znamení: Beran

Shay Mitchell se narodila 10. dubna 1987. Je Kanaďanka, rodačka z Toronta. Její matka je původem Filipínka a otec Ir. Už jako malé dítě se zajímala o herectví a svým rodičům vždycky říkávala, že bude slavnou herečkou s úspěšnou kariérou. Když jí bylo pět, začala chodit na taneční lekce a byla tak dobrá, že procestovala spoustu měst a zúčastnila se mnoha soutěží i s celou řadou dalších tanečních škol.
V deseti letech, se přestěhovala s rodinou na západ do Vancouveru. Brzy poté se dostala do jedné mezinárodní modelingové agentury, která jí zprostředkovala práci v Bangkoku, Hong Kongu a Barceloně. Ona se ale chtěla zaměřit na svůj skutečný sen, herectví. Díky tomu, že byla známou modelkou, brzy dostala své první divadelní angažmá.
Objevila se v seriálu Degrassi: The Nex Generation a poté taky v několika národních reklamách. Hostovala v seriálu Aaron Stone na kanálu Disney XD, vystupovala v hudebním klipu Seana Paula "Hold My Hand" a objevila v kanadském seriálu Rookie Blue. Je tváří značky Aéropostale. Její nejvýznamnější rolí doposud je postava Emily Fields seriálu Pretty Little Liars.
 


Aktuální články

Reklama